Superman në pritje të fëmijës së parë: “Jam shumë i emocionuar për këtë”

Aktori Henry Cavill (40), i njohur për rolet e tij në "Superman" dhe "The Witcher", zbuloi se është në pritje të fëmijës së tij të parë me partneren Natalie Viscuso

Ai konfirmoi lajmin e mirë në premierën e Ministrisë së Luftës së Ungentlemanly Guy Ritchie.

“Jam shumë i emocionuar për këtë. Unë dhe Natalie jemi shumë, shumë të emocionuar!”, ka thënë aktori për “Access Hollywood”.

Aktori është në një lidhje me Natalie prej tre vitesh dhe në vitin 2021 u mburr në rrjetet sociale me një video të tyre duke luajtur shah së bashku. Ata ishin bashkë në tapetin e kuq në premierën e filmit “Enola Holmes 2” në vitin 2022.

Nga rruga, Natalie punon si drejtuese e televizionit të Hollivudit dhe kishte një rol të vogël në hitin e MTV “My Sweet 16”.

LEXO EDHE:

Back to top button