“Suppa Duppa” është titulli i këngës së re që ka ardhur si duet ndërmjet Nush dhe Fjolla Morinës

Projekti i ri është prodhim i Ace Yah dhe ka ardhur i kompletuar nga ana muzikore. Tekstin e kanë shkruar Ace Yah dhe Nush, ndërsa kënga pritet të pëlqehet nga fansat e dyshesh.

Produskioni Onima është angazhuar për videoklipin muzikor që e shoqëron këngën “Suppa Duppa” Ky projekt muzikor shënon rikthimin në skenë të Fjolla Morinës pas një shkëputjeje prej afro dy vitesh.

YouTube video

LEXO EDHE:

Back to top button