“Tayna ec vetë”, menaxheri i Taynës ka dhënë një paralajmërim


Tayna është një nga reperet më të suksesshme të momentit. Këtë verë ajo solli “Bass” dhe ka rezervuar surpriza të tjera për fansat. Mirëpo kur të gjithë po vijnë me bashkëpunime, duket se Tayna nuk e ka në plan një të tillë. Këtë e ka theksuar menaxheri i saj, Rinor Hykolli.

“Kur krejt janë bërë bashkë, Tayna ecën vetëm me mega hite, shumë shpejt projekti i ri”, shkruan ai në një postim të pak orëve më parë në “Instagram”. Ai ka paralajmëruar edhe projektin e ri të reperes, i cili duket se do vijë shumë shpejt.

LEXO EDHE:

Back to top button