Tërmet afër Prilepit

Tërmet afër Prilepit

Sot pasdite në orën 3:40, është ndjerë një tërmet me shkallë 3.3 sipas rigterit, ka dridhur Prilepin. Epiqendra e tij ishte rreth 30 km nga Prilepi. Dridhjet janë ndjerë deri në Shkup. Deri më tani nuk dihet për të lënduar dhe dëme materiale.

LEXO EDHE:

Back to top button