Vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”, forca të shtuara policore para Gjykatës

Forca të shtuara policore për momentin po vërehen para Gjykatës Penale në Shkup, ku sapo ka filluar seanca gjyqësore për rastin “Monstra”, me çrrastë të akuzuarit dhe pala mbrojtëse do të japin fjalët përfundimtare.

LInku nga seanca gjyqësore: VIDEO

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button