Vazhdon procesi gjyqësor në rastin Thaçi dhe të tjerët

Vazhdon procesi gjyqësor në rastin Thaçi dhe të tjerët

Në Gjykatën Speciale në Hagë sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së, i njohur si rasti “Thaçi dhe të tjerët”.

Ky proces gjyqësor pritet të fillojë nga ora 09:00 dhe të zgjasë deri në ora 16:30.

LEXO EDHE:

Back to top button