Video: Shqiponja kap një peshkaqen


Një pamje e pazakontë është shfaqur në plazhin Myrtle në shtetin amerikan të Karolinës së Jugut ku një shqiponjë e madhe kap një peshkaqen në det dhe fluturon mbi plazhin me plot njerëz.

Të pranishmit thonë se peshkaqeni ishte i madh rreth dy metra. Video është publikuar para disa dite dhe tashmë është bërë virale në internet.

LEXO EDHE:

Back to top button