(Video) Zjarri kaplon ish fabrikën e duhanit në Tetovë

(Video) Zjarri kaplon ish fabrikën e duhanit në Tetovë

Para pak çastesh një zjarr ka shpërthyer në ish fabrikën e duhanit në Tetovë. Në vendngjarje kanë arritur zjarrfikësit dhe po bëjnë përpjekje për shuarjen e zjarrit. Për momentin nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Lajmi në përditësim

LEXO EDHE:

Back to top button