18 viktima dhe 1168 të infektuar nga Kovid-19 në 24 orët e fundit

Nga gjithsejtë 3353 teste të kryera gjatë 24 orëve të fundit 1168 persona kanë rezultuar pozitiv, numri më i madh i tyre në Shkup, gjithsejtë 513. Në ndërkohë Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 692 pacientë të shëruar, ndërsa betejën me Kovid-19 e kanë humbur 18 persona.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button