Moti me vranësira, temperatura deri më 13 gradë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 2 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës nga 6 deri në 13 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup e rrethinë moti do të jetë me vranësira. Temperatura minimale do të ulet deri në 0 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrij deri në 9 gradë Celsiusë.

LEXO EDHE:

Back to top button