8 vite nga vdekja e Dr. Florit, bashkëshortja e kujton me foton e veçantë

8 vite nga vdekja e Dr. Florit, bashkëshortja e kujton me foton e veçantë

Si sot 8 vite më parë, u nda nga jeta Dr. Flori. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe njerëzit e afërt që e kanë kujtuar. Padyshim, nuk ka munguar as bashkëshortja, e cila ka postuar në Instastory një foto të tij me të bijën.

“Përgjithmonë”, ka shkruar Blerina krah këtij kujtimi të paharrueshëm.

Dr.Flori u nda nga jeta në një moshë shumë të re, por ai la pas qindra hite që dëgjohen ende sot e kësaj dite. Së bashku me dy miqtë e tij, Landi Hysin dhe Armir Shahinin, ai krijoi grupin West Side Family, i cili ishte një nga më të pëlqyerit nga të rinjtë gjatë viteve 2000-2009./abcnews.al

 

LEXO EDHE:

Back to top button