Aktorja dhe deputetja e njohur shqiptare, Adriana publikon video në TikTok duke kërcyer

Ajo ka mbi 55 mijë ndjekës vetëm në rrjetin social TikTok, ku shpesh publikon video të ndryshme, për të argëtuar fansat e saj. Së fundmi, Matoshi publikoi një video në llogarinë e saj zyrtare, ku shihej bashkë me mikeshën e saj, teksa kërcejnë të dyja në stil gangster, nën ritmet e muzikës hip-hop. Ato kanë zgjedhur që të kërcejnë të shoqëruara nga “Beretta”, këngë e krijuar nga Guy2bezbar enkas për këtë sfidë në hip-hop, e cila është bërë virale tashmë në këtë rrjet social.

@adrianamatoshi @valire.h.zeneli #fyp#foryoupage #viral ♬ Beretta – Guy2bezbar

LEXO EDHE:

Back to top button