fbpx

Anulohet seanca gjyqësore, “Janeva kundër Boki-13”

Gjykimi pas padisë së Katica Janevës kundër Boki 13 për incizim të paautorizuar, sot u anulua. Shkaku hospitalizomi i Bojan Jovanovskit i cili pas kujdesit intensiv është dërguar në spital, ndërkohë që seanca e radhës do të caktohet pasi ai të shërohet.

Avokatët e Katica Janevës erdhën në gjykatë, por ajo nuk u paraqit. Paraburgimin deri në aktvendimin e plotfuqishëm për rastin “Reket” e mban në Gjevgjeli dhe nuk është më në Shkup.

Janeva ka ngritur padi kundër Boki-13 për incizim të paautorizuar.

LEXO EDHE:

Back to top button