Arbenita Ismajli publikon mesazhet private me Unikatilin

Arbenita Ismajli publikon mesazhet private me Unikatilin

Arbenita Ismajli është emër mjaftë i përmendur në media rozë.

Ajo sot ka publikuar një bised private, fjalët që i kishte shkruar reperi Unikatil.

Ai i kishte ofruar ndihmë asaj që të ndahet e qetë nga Fero, dhe përgjigja e saj ishte tejet interesante.

“Po, patjetër. Para se ta bëjmë këtë, a mund ta porosis një pizë fungi të mesme, të lutem? Është e preferuara ime” përgjigjet ironikisht modelja.

Mos të harrojmë që kohë më parë Fero ka pasur një zënk mediale me Unikatilin dhe e ka quajtur atë picamen.

LEXO EDHE:

Back to top button