Arbenita nuk po ndalon me kunja drejt tij, Fero prapa grilave!

Arbenita nuk po ndalon me kunja drejt tij, Fero prapa grilave!

Së fundmi është bërë shumë i komentuar raporti mes Feros dhe Arbenitës. Në rrjete sociale është ndarë një video derisa shihet Arbenita duke komunikuar me vetën për një fyerje që i është bërë. Pra modelja nuk dihet saktë se për kë e ka këtë video me gjuhë fyese, por ndjekësit po aludojnë se ajo këto fjalë i ka për bashkëshortin e saj Feron.

A mendoni edhe ju se Arbenita këtë fjalë ia dedikoi Feros?

@gjithckashow1 #fero #live #foryoupage #foryou #fyp #fypシ #viral #shqiperi #goviral #albania #kosovo #shqip #luizejlli ♬ original sound – Showbiz✨

LEXO EDHE:

Back to top button