Arrestohet 28 vjeçari nga Gostivari, sulmoi fizikisht gruan e tij

Dje (21-shtator) rreth orës 17:30, pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë- Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, ka privuar nga liria 28-vjeçarin S.M. nga Gostivari, i cili një ditë më herët kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 19-vjeçare.

- Advertisements -

Gjatë sulmit, sipas raportit, kishin marrë pjesë edhe nëna dhe dy motrat e tij.

Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

LEXO EDHE:

Back to top button