Arta Bajrami me fotografi provokoese për ditëlindje

Këngëtarja Arta Bajrami sot feston ditëlindjen dhe është përgatitur që të ketë një paraqitje speciale

Artistja e shumë hiteve është mjaft e dashur nga .

Kështu së fundi përmes disa fotografive ka treguar se sot feston ditëlindjen.

Arta mbushi 42 vite jetë dhe ka një dedikim për vetën: “Në këtë ditë ka lindur një mbretëresh”, ka qenë shkrimi i saj në fotografitë ku kishte theksuar linjat trupore.


Kujtojmë se Arta është e martuar dhe është nënë e tre fëmijëve ndaj dhe fokusin e ka më shumë tek angazhimet familjare.

LEXO EDHE:

Back to top button