Bardhi dhe Aida Doçi lansojnë bashkëpunimin “Katile”

Bardhi dhe Aida Doçi lansojnë bashkëpunimin “Katile”

Pak ditë pas lansimit të projektit “Zhytem&Prapë” në të cilin përfshiu dy këngë, Bardhi ka ardhur me një bashkëpunim të ri muzikor,

Bardhyl Idrizi (emri i plotë) kësaj radhe ka bashkuar forcat me këngëtaren e njohur, Aida Doçi.

Dyshja kanë publikuar duetin me titullin “Katile” që është edhe bashkëpunim me artistin Florian Tafallari.

Foto; Bardhi/Instagram

Për muzikë e projektit që tashmë gjendet në YouTube u përkujdes Sardi Mneri.

Teksti u shkrua nga Deyzoh, Bardhi dhe Aida teksa producent është ‘Monkey Music.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë, puna për videoklip iu besua produksionit ‘Sunset Films’.

[related-to url=”https://telegrafi.com/tag/estrada-shqiptare/”

Theksojmë që ky është bashkëpunim i pari i Bardhit dhe Aidës, dyshja ndërkohë mbesin të angazhuar edhe me koncerte.

LEXO EDHE:

Back to top button