Bebe Rexha publikon një tjetër video provokuese nga klipi i ri “One In A Million”

Bebe Rexha publikon një tjetër video provokuese nga klipi i ri “One In A Million”

Bëhet fjalë për këngën “One In A Million”, të cilën ajo e publikoi pak javë më parë në bashkëpunim me DJ David Guetta. 34-vjeçarja ka ngacmuar ndjekësit me publikimin e një videoje të shkurtër nga prapaskenat.

@beberexha ONE IN A MILLION MUSIC VIDEO WITH @David Guetta ♬ One in a Million – Bebe Rexha & David Guetta

Ajo dukej mjaft atraktive në një prej skenave ku shihej e veshur me një kostum të zi të shkurtër dhe shirit argjendi të vendosur te pjesa e syve të saj.

Tutje, këngëtarja publikoi edhe disa sekuenca të tjera nga klipi i ri në ardhje, në të cilin do të ketë një paraqitje mjaft atraktive.

@beberexha Loved these looks from the One in a Million music video, COMING SOON 🤩 Use this capcut template to show off your #OneinaMillion ♬ One in a Million (Sped Up) – Bebe Rexha & David Guetta

Bebe Rexha ka pasur një vit shumë të ngjeshur me punë, pasi në prill ka publikuar edhe albumin e tretë në karrierën e saj, të vetë-titulluar “Bebe”.

LEXO EDHE:

Back to top button