Blej, blej ,blej, për Black Friday me zbritje deri 75% në Comodita Home

Blej, blej ,blej, për Black Friday me zbritje deri 75% në Comodita Home

Hej, hej, hej, erdhi Black Friday! Brendi më i njohur për produkte shtëpie Comodita Home sjell zbritje deri në 75% në të gjitha kategoritë e produkteve.

Nga e premtja në të premte, për një javë rresht, Comodita Home sjell eventin më të madh botëror të zbritjes Black Friday, me oferta të parezistueshme në produktet më të dashura dhe më të kërkuara nga ju. Është koha e duhur të mbushni shtëpinë me produkte gjumi, të kuzhinës, banjos dhe aksesorë duke kursyer deri në 75% të vlerës së produkteve.

Me një shumëllojshmëri të zgjedhjeve nga kategoria e dyshekëve ju keni mundësinë të blini Dyshkeun Cloud të nënshkruar nga Francesco Totti me extra zbritje 200 euro, dyshekun Hybrid me dhuratë kupon prej 3000 denarë, dyshekun Memory me 50% zbritje dhe 50 euro shtesë nëse e ktheni dyshekun tuaj të vjetër dhe dyshekun Aloe Vera me extra zbritje prej 3.390 denarë.

Dhomën e gjumit mund ta plotësoni edhe me jastëkë duke filluar nga 449 denarë, sete çarçafësh duke filluar nga 1.499 denarë, jorgan prej 1.599 denare, mbulesa te shtratit nga 1.899 denarë e batanije prej 749 denarë.

Ndërsa kuzhinën kompletoni me sete pjatash me çmime që fillojnë nga 3.499 denarë, sete të ndryshme gatimi gatimi prej 3.699 denarë, blenderin NutriFast me çmim special vetëm 4.399 denarë, sete lugësh 1.999 denarë. Por jo vetëm! Zbritje gjithandej keni edhe në shumë produkte tjera, si tiganë, sete filxhanësh, sete gotash, pjata për ëmbëlsira, aksesorë kuzhine, etj.

Nuk do të mungojnë në ofertë as çantat e udhëtimit duke filluar nga 2.999 denarë, apo dekoret moderne dhe unike në stile të ndryshme. Në gamën e gjerë të produkteve Comodita gjeni edhe peshqirë, bodymantilë, protektor shtrati, dyshek dhe produkte gjumi për fëmijë, si dhe produkte të kopshtit me çmime të jashtëzakonshme!

Dyqanet Comodita Home janë destinacioni i përkryer edhe për ata që duan të gëzojnë më të dashurit në periudhën e festave të fundvitit me dhuratat më të bukura dhe çmimet më të leverdishme. Bëni zgjedhjen e duhur dhe vizitoni dyqanet Comodita Home, nga data 18 nëntor deri më 25 nëntor që të përfitoni. Ndërsa, nëse nuk mund të jeni prezent në dyqane, ju mund ti porositni të gjitha produktet me po të njejtën zbritje online nga shtëpia nëpërmjet webfaqes www.comoditahome.com apo rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve të Comodita Home duke duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 10 5 10 ku përfitoni edhe transportin e produkteve deri në adresn tuaj. Gjithashtu ju presin edhe ofertat ditore për Black Friday në Comodita Tvshop.

Bëhuni gati dhe përgatituni për eksperiencën tuaj më të veçantë të blerjes! Këtë javë të magjishme, konsideroni si guidën më të bukur për produktet që do të bleni për shtëpinë tuaj. Shfrytëzoni këtë mundësi të jashtëzakonshme me çmimet më atraktive, ngase këto oferta vijnë një herë në vit!

LEXO EDHE:

Back to top button