Butrint Imeri: Mos e nisni ditën pa iu thënë prindërve ju dua

Butrint Imeri: Mos e nisni ditën pa iu thënë prindërve ju dua

Butrint Imeri është njëri nga këngëtarët më të suksesshëm dhe më të dashur shqiptar.

E ditën ai sot e ka nisur me një kërkesë për ndjekësit e tij.

Ai postoi një fotografi në ‘Instagram’, mbi të cilën ka shkruar: Mos e nisni ditën pa iu thënë prindërve – ju dua.

LEXO EDHE:

Back to top button