Carmen Electra duket më tërheqëse se 30 vite më parë

Carmen Electra, 50 vjeç, së fundmi u shfaq në People’s Choice Awards në Santa Monica, Kaliforni. Aktorja për këtë rast ka zgjedhur një fustan tërheqës të përbërë nga dy pjesë.

Pjesa e sipërme, e argjendtë formon një sytjena, ndërsa pjesa e poshtme është një fund i zi mëndafshi. Në fushën e make-up-it, ai zgjodhi momentin që dominoi vitet 2000 – është një hije e fortë e zezë.

Kujtojmë që Carmen u bë e famshme gjatë viteve nëntëdhjetë në serialin “Beachkeepers”, dhe tani herë pas here merr pjesë në reality show si “So You Think You Can Dance” dhe “Britain’s Got Talent”.

LEXO EDHE:

Back to top button