Cher thuhet se është në lidhje me Alexander Edwards, i cili është 40 vjet më i ri se ajo

Cher thuhet se është në lidhje me Alexander Edwards, i cili është 40 vjet më i ri se ajo

Ai u pa duke u mbajtur për dore me legjendën e muzikës Cher, 76 vjeçe, pas një darke romantike në Malibu të enjten mbrëma.

Por ka më shumë për të ditur për ‘djalin e ri’ të Cherit, 36-vjeçarin Alexander Edwards, një ekzekutiv i një shtëpie diskografike ‘Def Jam’, i cili ka qenë në lidhje më parë edhe me yllin Amber Rose, shkruan DailyMail.

Alexander e tradhtoi në mënyrë famëkeqe ish-modelen Amber, 39 vjeçe, me të paktën 12 femra të tjera ndërsa ishin bashkë. Ata kanë një djalë së bashku.

Ai është gjithashtu nënkryetar i departamentit të artistëve dhe repertorit të kompanisë muzikore ‘Def Jam’, i cili ka në menaxhim artistë si: Rihanna, Justin Bieber, 2 Chainz, DMX dhe Jhene Aiko.

Me prejardhje nga Oakland, Kaliforni, Alexander lindi në vitin 1986 dhe dikur u shfaq në një episod të “Keeping Up With The Kardashians”.

Amber dhe Alexander ishin në një lidhje romantike që nga viti 2018, por gjërat u përkeqësuan verën e kaluar.
Në gusht ajo adresoi në Instagram ankesat e saj në një deklaratë që filloi me: “Jam lodhur duke u mashtruar dhe të turpërohem prapa skenave”.

“Të 12 nga të gjitha budallaqet (ato që unë i di se ka ndoshta më shumë) mund ta kenë atë”, vazhdoi ajo. “Të gjitha e dinit shumë se ai ishte në një lidhje me një dhe të gjitha vendosët ta fyeni atë gjithsesi. I pashë të gjitha mesazhet. Të gjitha e dinit mirë, por nuk më keni borxh ndonjë besnikëri, kështu që sido që të jetë…”.

LEXO EDHE:

Back to top button