“Çika e babit”, Kida ka ndarë si rrallëherë një fotografi me babain e saj

Ylli i muzikës shqiptare, Kida ka ndarë si rrallëherë një fotografi me babain e saj.

Imazhi është shkrepur nga prapaskenat e koncertit të djeshëm në sheshin “Skënderbej”, ku interpretoi dhe Kida.

Nga portreti i të atit, artiatja duket ti ketë gjarë të atit derisa është shfaqur e buzëqeshur. ”Çika e babit”, ka qenë mbishkrimi që ajo ka vendosur.

LEXO EDHE:

Back to top button