Cllevio lirohet nga burgu

Cllevio lirohet nga burgu

Rreperi Cllevio Serbiano i cili u arrestuar një muaj e gjysmë më parë do të lirohet nga burgu.

Lajmin e kanë bërë të ditur miq të tij, mes tyre opinionisti Arjan Konomi.

“Përshëndetje miq kam një lajm të gëzuar për mua, por besoj dhe për shumicën tuaj. Cllevio sot në mbrëmje do të jetë në shtëpinë e tij dhe do jemi live rreth orës 2:30 të natës”, tha Arjani mbrëmë.

Në fillim të qershorit, Cllevio u arrestua një ditë pas sherrit me Noizyn, pas mos respektimit të masës së sigurisë arrest shtëpiak.

 

LEXO EDHE:

Back to top button