Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë kuptimi kanë këto komente?


Disa kohë më parë, Dafina dhe Dj Geek konfirmuan lidhjen e tyre pas shumë aludimesh. Mirëpo kjo nuk zgjati shumë dhe ata i dhanë fund marrëdhënies romantike.

Në një prononcim për mediat, këngëtarja e njohur deklaroi se di të ndajë anën profesionale dhe atë private, duke konfirmuar se në karrierë, dyshja do vijojnë bashkëpunimin normalisht. Ata e kanë treguar vazhdimisht që ruajnë një marrëdhënie mjaft miqësore pas ndarjes, megjithatë komentet e fundit me zemra i kanë bërë ndjekësit konfuzë.

Një mesazh i koduar apo…? Këtë e dinë vetëm protagonistët në fjalë.

LEXO EDHE:

Back to top button