Dafina e gjen zëvendësimin e Geek, zyrtarizohet DJ i ri

Dafina e gjen zëvendësimin e Geek, zyrtarizohet DJ i ri

Me të mbaruar koncertin e fundit të turit veror, rrugët mes Dafinës dhe DJ Geek u ndanë edhe profesionalisht.

Geek, pati një falënderim publik duke nënvizuar se do të vazhdojë aktivitetin e tij i pavarur.

E nuk ka vonuar shumë gjetja e zëvendësimit.

Në grupin e këngëtares, tani e tutje DJ do jetë Dandara.

‘Është zyrtare. Duam t’i urojmë mirëseardhje publikisht anëtarit tonë më të ri, DJ Dandara në familjen tonë’, thuhet në njoftimin e MoneyZ.

LEXO EDHE:

Back to top button