Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat

Dafina Zeqiri merr një dhuratë nga fansat

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është e preferuar nga të gjitha gjeneratat.

Ajo është shumë e dashur me ndjekësit dhe me njerëzit që e mbështesin.

Sot, Dafina mori një dhuratë mjaftë unike me një vlerë të madhe shpirtërore.

Punuar nga duart e një ndjekëses së saj pranoi një album me shumë fotografi , ku mbi to kishte shprehje të bukura që fansja kishte vendosur te ia shpreh.

LEXO EDHE:

Back to top button