Dhurata Dora paralajmëron bashkëpunimin me reperin gjerman, Luciano – publikohet të enjten

Dhurata Dora paralajmëron bashkëpunimin me reperin gjerman, Luciano – publikohet të enjten

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora pak ditë më parë paralajmëroj se po vjen me një tjetër bashkëpunim muzikor.

Ndërsa, sot (e mërkurë) Dhurata ka shuar kureshtjen nuk zbuluar se kënga e re do të jetë duet me reperin e njohur gjerman, Luciano.

Dyshja kanë bashkuar forcat në projektin  e ri që pritet të lansohet nesër (e enjte) dhe do të jetë i shoqëruar edhe me klip.

“Unë ft Luciano, nesër ora 23:59”, ka shkruar Dhurata në një postim duke ndarë një pjesë të shkurtër nga klipi i ri.

Në anën tjetër, Dhurata aktualisht po shijon suksesin e një tjetër bashkëpunimi me këngëtaren Elvana Gjata, dyshja sollën këngën “Gajde” që po pritet mirë nga ana e fansave.
Ndërkohë, përveç kësaj Dhurata në këtë periudhë të vitit mbetet e angazhuar me mbrëmje muzikore.

LEXO EDHE:

Back to top button