Djali i vogël i Edi Ramës, Zaho mbushi 7 vjet! Gregu publikon momente nga ditëlindja

Djali i vogël i kryeministrit shqiptar Edi Rama, Zaho, dje ka festuar ditëlindjen e 7 dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai i të vëllait, Greg Rama.

- Advertisements -

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video të të voglit teksa fryn qirinjtë e tortës së tij të ditëlindjes.

“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

LEXO EDHE:

Back to top button