Don Xhoni shfaq jetën e tij luksoze në Drenicë

Don Xhoni shfaq jetën e tij luksoze në Drenicë

Rep–artisti Don Xhon vazhdon të jetë aktiv në aspektin profesional.

Përveç aspektit profesional, artisti është mjaft aktiv edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi në një InstaStory ai e shfaqi jetën e tij luksoze në vendbanimin e tij në Drenicë.

Në këtë imazh shihet shtëpia dhe veturat të tipit Range Rover dhe Mercedes.

LEXO EDHE:

Back to top button