Drake fotografohet në shoqëri të modeles Suede Brooks gjatë pushimeve në Francë

Drake fotografohet në shoqëri të modeles Suede Brooks gjatë pushimeve në Francë

Reperi Drake u fotografua në një jaht me modelen Suede Brooks, ndërsa ishte me pushime në St. Tropez të Francës, të martën (19 korrik).

Sipas paparacëve, reperi dhe YouTuber-ja e “Hotline Bling” më pas u drejtuan për në Club 55, një nga klubet më ikonike dhe historike të plazhit të qytetit bregdetar.

Për daljen luksoze, Drake u pa i veshur me një bluzë ngjyrë bezhë dhe pantallona të shkurtra të bardha dhe atlete po ashtu të bardha.

Ndërkohë, Brooks kishte veshur rroba banje të kaltër të çelët dhe një këmishë me kopsa.

Megjithatë takimet e tyre ende nuk është konfirmuar nëse dyshja janë të lidhur në mënyrë romantike.

Një burim i tha Entertainment Tonight të mërkurën (20 korrik) se Drake dhe Brooks janë padyshim të interesuar për njëri-tjetrin – por la të kuptohet se po i lënë gjëra të rrjedhin natyrshëm për momentin.

“Ata janë duke u argëtuar së bashku”, tha burimi i brendshëm, duke shtuar se ata kanë disa ditë që janë duke qëndruar në jaht. “Ata janë të ëmbël, duke i pëshpëritur në vesh dhe duke qeshur”.

Sipas ET, kjo nuk është hera e parë që reperi dhe influencuesja kalojnë kohë së bashku dhe miqtë e përbashkët thuhet se “po kërkojnë që ata të rrinë më shumë”.

Të mërkurën, Drake tregoi se ishte ende duke e shijuar kohën e tij në St. Tropez duke postuar në Instagram të tij në një klub plazhi.

LEXO EDHE:

Back to top button