Dua Lipa përformon në “Open’er Festival” në Poloni

Dua Lipa përformon në “Open’er Festival” në Poloni

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka filluar të përformojë në festivalet dhe koncertet verore për këtë vit.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se të enjtën ka përformuar në “Open’er Festival”, në Poloni.

Këtë vit, Dua ka publikuar albumin e saj të fundit, të quajtur “Radical Optimism”. Ajo ishte shprehur falënderuese ndaj familjes, publikut e bashkëpunëtorëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO EDHE:

Back to top button