“Duke shtyrë procesin”, Rama ndan foton me komisionerin Varhelyi

“Duke shtyrë procesin”, Rama ndan foton me komisionerin Varhelyi

Kryeministri Edi Rama ka ndarë sot në rrjetet sociale një foto me Komisionerin e Bashkimit Evropian për Zgjerimin dhe Fqinjësinë, Oliver Varhelyi nga samiti BE-Ballkani Perëndimor që u zhvillua sot në Tiranë.

Në foton e postuar në ‘Instastory’, Rama shkruan “duke shtyrë procesin”, bashkëngjitur me një flamur të Bashkimit Europian, pra i referohet procesit të integrimit evropian të Shqipërisë.

LEXO EDHE:

Back to top button