E papritur në skenë! Taylor Swiftit i shqepet fustani gjatë performancës

E papritur në skenë! Taylor Swiftit i shqepet fustani gjatë performancës

Taylor Swift është përballur me incident në skenë.

Gjatë koncertit të saj në Stokholm, teksa ishte gati të ulej në piano, fustani blu i këngëtares u shqep dhe u hap në mes, duke i nxjerrë në pah të brendshmet. Ajo e kaloi këtë situatë me shumë sportivitet, u ul pranë pianos, tentoi ta rregullonte fustanin dhe më pas nisi të performonte.

Në një video të publikuar, ndërsa po rregullonte fustani, Swift dëgjohej duke i thënë publikut: Flisni me njëri-tjetrin” për të larguar vëmendjen.

LEXO EDHE:

Back to top button