Elita Rudi shfaqet provokuese në fustan të zi

Elita Rudi shfaqet provokuese në fustan të zi

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Ajo më shumë i është përkushtuar lërritjes së dy fëmijëve, të vajzës Botës dhe djalit, Zëri.

Këtë e ka dëshmuar në foton e fundit, ku trupin e saj në formë e ka treguar në veshje shumë provokative. Ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj.

LEXO EDHE:

Back to top button