Era merr vëmendjen me paraqitjen e radhës, duket provokuese në të zeza

Era merr vëmendjen me paraqitjen e radhës, duket provokuese në të zeza

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është shumë aktive dhe e dnejkur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Live it Up” ka publikuar për fansat e saj disa fotografi të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Ajo ka pozuar e veshe me një kostum të zi dy pjesësh, kombinuar me geta të zeza transparente.

Detaji që merr më së shumti vëmendjen është pamja e re e Erësm me baluke – një ndryshim që këngëtarja e ka bërë së fundmi në dukjen e saj.

LEXO EDHE:

Back to top button