Është miliardere, por Kylie e bën vetë këtë gjë pa ndihmën e askujt

Është miliardere, por Kylie e bën vetë këtë gjë pa ndihmën e askujt

Kylie Jenneri zbuloi se cilën motër telefonon kur ndihet keq dhe cili është rituali i saj i mëngjesit.
Ajo tregoi se motra e saj më e madhe Khloe, 39 vjeçe, “gjithmonë e gëzon atë”, shkruan “DailyMail”.

Dhe pavarësisht se ka akses në kuzhinierët më të mirë dhe kujdesin për fëmijët që mund të blejnë paratë, miliarderja tha se rituali i saj i mëngjesit është “të bëj mëngjes për fëmijët e mi”.

LEXO EDHE:

Back to top button