Festojnë 15-vjetorin e pavarësinë në Shqipëri, fluks automjetesh në Morinë

Festojnë 15-vjetorin e pavarësinë në Shqipëri, fluks automjetesh në Morinë

Mijëra qytetarë të Kosovës kanë zgjedhur Shqipërinë për të festuar 15 vjetorin e pavarësisë.

Rruga e Kombit dhe dogana e Morinës janë përballur me këtë fluks që në orët e para të ditës, shkruan Oranews.

Policia kufitare ka zbatuar protokollin e kalimeve pa kontrolle për shkak të këtij fluksi duke shmangur radhët në kufi.

LEXO EDHE:

Back to top button