(Video) Fillojnë zgjedhjet në BFI!

Para pak minutave kanë filluar zgjedhjet në BFI. Numri më i madh i muftive janë prezentë. Kandidat për kreun e BFI-së janë ushtruesi i detyrës Reis, Shaqir Fetahu dhe kryetari i Muftinisë së Tetovës, Qani Nesimi. Zgjedhjet në BFI mbahen pas shkarkimit të Sulejman Rexhepit.

- Advertisment -

LEXO EDHE:

Back to top button