Fishkëllima dhe duartrokitje për Pendarovskin në Galicnik

Presidenti i Maqedonisë, Stevo Pendarovski, sot në Galiçnik është pritur me duartrokitje dhe fishkëllima. Disa nga qytetarët e pranishëm në demonstratë kanë sharë presidentin e vendit dhe kjo shihet nga videot që po përhapen virale në rrjetet sociale. Ata bërtasin: “Kurrë Veri, vetëm Maqedoni”, “Uah, tradhtar”. Nga ana tjetër, është pritur me duartrokitje.

YouTube video

LEXO EDHE:

Back to top button