Fjolla Morina tregon linjat e saja me fustan lëkurë leopard

Këngëtarja Fjolla Morina po vazhdon me fotot provokative nëpër rrjetet sociale

- Advertisements -

Fjolla ishte për afër një muaj në paraburgim në Kosovë dhe ajo sapo është liruar.

Ka disa ditë që mediat kanë thënë se ajo tashmë i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin e saj, derisa në Instagram ajo vazhdon të paraqitet tepër seksi.

Sonte ajo ka pasur të veshur një fustan lëkurë leopard derisa bën poza provokative duke treguar fundshpinën dhe të pasmet e saj.

LEXO EDHE:

Back to top button