FOTO | Dashuria e re në horizont? Demi Moore është “kapur” në shoqërinë e një këngëtareje 27 vite më të re

FOTO | Dashuria e re në horizont? Demi Moore është “kapur” në shoqërinë e një këngëtareje 27 vite më të re

Demi Moore shihet në shoqërinë e këngëtarit 27 vite më të ri Joe Jonas. Për t’i bërë gjërat edhe më intriguese, ajo më parë ishte e lidhur me vëllain e tij më të vogël. Epo, shumë po pyesin këtë herë, është “vetëm” miqësi apo diçka më shumë?

Sipas burimeve, aktorja është takuar me këngëtaren në Kanë. Çifti është parë duke drekuar në hotelin ekskluziv të Hotel du Cap-Eden-Roc në Francë, shkruan “Page Six”.

“Demi dhe Joe lidhën një miqësi. Ata kanë miq të përbashkët dhe u bënë të afërt”, tha një burim për mediat.

Foto: Printscreen / YouTube

Detajet janë kontradiktore, me një burim që pretendon se ishte më shumë se thjesht një miqësi, ndërsa një burim tjetër shtoi se nuk kishte asnjë romancë. Demi Moore u lidh në vitin 2018 me Nick Jonas, i cili tani është i martuar me Priyanka Chopra. Më pas u tha se dashuria ka ndodhur dhe se vajza e saj Rumer Willis i ka takuar.

Demi Moore e cila luan në filmin Suspicion organizoi mbrëmjen gala në Kanë ku Joe bëri një paraqitje surprizë në skenë me vëllain e tij Nick. Ata performuan këngën “Cake by the Ocean”, dhe aktorja kërceu me atë hit me fituesen e Oskarit Michelle Yeoh gjatë gjithë kohës.

LEXO EDHE:

Back to top button