[FOTO] Sofia Vergara në një festë me Messin dhe Suarez: Tërhoqi vëmendjen me zgjedhjen e veshjes për festën

Sofia Vergara tërhoqi vëmendjen e shikuesve kur mbërriti në Papi Steak në Miami me futbollistët Lionel Messi dhe Luis Suarez të shtunën. Aktorja 51-vjeçare është shfaqur me një fustan të zi lëkure me një korse dantelle dhe ka pozuar për fotografët jashtë restorantit.

Messi dukej i rastësishëm me një bluzë të bardhë me mëngë të shkurtra dhe një këmishë të zezë të hapur, të cilën e bashkoi me pantallona të zeza dhe atlete të bardha. Ai shoqërohej nga bashkëshortja Antonella Roccuzzo, e cila kishte veshur një minifustan të zi dhe çizme deri tek gjuri.

 

 

 

Yjeve iu bashkua Luis Suarez, i cili së fundmi u transferua te Inter Miami dhe u ribashkua me Messin. Suarez kishte veshur pantallona kargo ngjyrë kafe me një pulovër të bardhë dhe atlete. Sulmuesit i është bashkuar edhe bashkëshortja e tij Sofia Balbi, e cila kishte veshur një minifund të zi dhe taka të larta.

 

 

 

LEXO EDHE:

Back to top button