Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Gashi takon sot Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj

Kryetari i Kuvendit Afrim Gashi sot do të realizoj një takim me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Gashi, përveç takimit me presidentin shqiptar, do të ketë takime edhe me ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut, Matthew Lawson, si dhe me ambasadoren gjermane në vend, Petra Drexler.

LEXO EDHE:

Back to top button