Gjashtë muajsh shtatzënë, Afërdita Dreshaj po pret një bebush djalë

Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja do të sjellë në jetë një djalë, ndërsa ky lajm i bukur bëri xhiron e rrjetit pak javë më parë.

- Advertisements -

Pasi zbuluan gjininë në mënyrën më të bukur, Afërdita dhe partneri kanë treguar se i kanë nisur përgatitjet për bebushin që tani.

Për shkak të trupit të saj “fit” dhe frekuentimit rregullisht të palestrës, barku i rrumbullakosur i Afërditës ka qenë i vështirë për t’u dalluar. Madje, ndjekësit e kanë akuzuar atë se “po mashtron”, pasi s’ka asnjë bebush në barkun e sheshtë.

Por, këto akuza Afërdita ‘po i hedh poshtë’ çdo ditë. Teksa na tregon mbarëvajtjen e shtatzënisë së saj, këngëtarja ndan edhe poza me barkun e rrumbullakosur i cili tashmë mund të dallohet fare lehtë, si në foton e fundit.

Barku i saj po rritet dita -ditës dhe tashmë ndryshimet vihen re qartë. Afërdita dhe Jakub ende nuk e kanë menduar ç’emër do të zgjedhin për të voglin, madje më herët kërkuan sugjerimet e ndjekësve në Instagram.

LEXO EDHE:

Back to top button