Gjesti sjell projektin e ri muzikor “Vera”

Gjesti sjell projektin e ri muzikor “Vera”

Artisti i njohur shqiptar, Gjesti, nuk e ka kaluar verën pa një projekt të ri muzikor.

Dhe kjo këngë i përshtatet pikërisht sezonës, për të cilën ka bashkuar forcat me këngëtarin Endo.

Projekti i dyshes është kompletuar edhe nga ana vizuale, me paraqitje e klip mjaft të veçantë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet këngëtari, kurse për producimin është përkujdesur Albos.

Videoja ndërkohë u realizua nga produksioni XL Films.

Foto: Screenshot/YouTube

Të plotë tashmë këngën e gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të Besart Kelmendit (emri i plotë).

Krahas projekteve, ylli nga Peja po vazhdon të jetë i angazhuar edhe me koncerte. 

LEXO EDHE:

Back to top button