Horoskopi për datën 13 mars

Horoskopi për datën 13 mars

Dashi

Ka shumë gjëra që po ndodhin në jetën tuaj. Disa nga këto gjëra do të preferoni t’i vazhdoni vetë. Megjithatë, kur keni nevojë për ndihmë, mund të mbështeteni në dashurinë dhe mbështetjen e njerëzve që nuk ka të ngjarë t’ju lënë vetëm.

Demi

Jeta është sfiduese. Një mënyrë e mirë për të kaluar ditën do të jetë t’i jepni vetes shpërblime dhe stimuj të vegjël. Nëse drejtoni një biznes, presionet intensive të kostove do t`ju detyrojnë të bëni takime me furnizues më të lirë.

Binjakët

Një ndryshim i madh do të njoftohet dhe kjo nuk do ju vijë e papritur. Keni pasur një ndjesi që kjo gjë po vinte. Nuk ju duket e drejtë kur mendoni për gjithçka që keni kaluar dhe gjithçka keni bërë për të tjerët. Kontrollojeni dy herë çdo gjë të rëndësishme. Merrni një profesionist për të lexuar një dokument të gjatë ligjor.

Gaforrja

Do të pajtoheni me kolegët e vjetër se një ngjarje e kohëve të fundit ka treguar absurditetin e një situate. Një proces konkurrues nuk po funksionon dhe shuma të mëdha parash po shpenzohen për të mbështetur njerëz që nuk e meritojnë atë. Do të shfaqen pyetje që duhet të marrin përgjigje.

Luani

Do të ndiheni të tërhequr nga një i sapoardhur në rrethin tuaj. Nëse jeni beqarë dhe kërkoni dashurinë, papritmas mund të filloni të pyesni veten nëse dukeni mirë. Relaksohuni dhe kujtojini vetes se njerëzit duhet t’ju pranojnë ashtu siç jeni.

Virgjëresha

Marrja përsipër e punës për të cilën njerëzit e tjerë nuk duken të interesuar do të vërtetojë përkushtimin ndaj punës suaj. Gatishmëria juaj për të marrë përgjegjësi të reja do të hapë rrugën për një ngritje në detyrë. Kjo do të sjellë para shtesë në xhepat tuaj. Një ofertë që do t’ju bëhet në fund të ditës do të ketë nevojë për një mendim serioz.

Peshorja

Do të krijohen miqësi dhe do të ndahen sekrete ndërsa përfshiheni në një projekt të ri komunitar. Një përpjekje ekipi do të shkojë shumë më mirë sesa pritej dhe megjithëse ky është një territor i ri për ju, po rezulton të jetë shumë argëtues.

Akrepi

Po bëni çmos për të kursyer. Megjithatë, ju e dini se nuk do të jetë e lehtë, sepse gjërat do të jenë më të shtrenjta se sa ishit mësuar në të kaluarën. Planet e bëra tashmë mund të duhet të anulohen kur të pranoni se nuk do të jeni në gjendje t’i përballoni ato tani.

Shigjetari

Mendoni para se të flisni. Njerëzit mund të kenë një arsye për sjelljen e tyre dhe nëse ua merrni çdo gjë për keq, mund t’u shkaktoni telashe.

Bricjapi

Një mik apo koleg do ta ketë të vështirë për t’u marrë me një detyrë të ngutshme dhe të vështirë. Ju kurrë nuk do të largoheni nga dikush që ka nevojë për mbështetje ose ndihmë. Ndihma juaj do t’u kursejë atyre kohë, para dhe zhgënjim.

Ujori

Jeni lodhur duke dëgjuar të njëjtën retorikë të vjetër. Premtimet e tyre për t’u marrë me disa situata nuk do të ndodhin kurrë. Pa përgjegjës, nuk do të ketë ndryshim. Organizoni një takim për të diskutuar atë që po ndodh.

Peshqit

Jeni të mbërthyer në një situatë dhe mund të bëni ndryshime. Jeni të shqetësuar dhe megjithatë e keni të vështirë të pranoni pse. Jini të vërtetë me veten tuaj. Nëse jetoni në vendin e gabuar ose me njerëzit e gabuar, nuk do të ndiheni kurrë mjaftueshëm të lumtur.

LEXO EDHE:

Back to top button