Horoskopi për datën 28 shkurt

Horoskopi për datën 28 shkurt

Dashi

Nëse nuk mund të shihni se çfarë kërkon dikush kur ju bën një ofertë interesante, ndaloni së analizuari motivet e tyre. Ndonjëherë ia vlen të marrësh një rrezik të vogël. Pranojeni këtë gjest bujar nga mirësia e zemrës së tyre.

Demi

Mund të ndihet dërrmuese kur keni kaq shumë punë për të bërë dhe nuk duket se ka kohë të mjaftueshme për t’i përshtatur të gjitha. Cilën të zgjidhni të parën? Qetësohu, bëj një listë, fillo të punosh dhe merre çdo moment ashtu siç vjen.

Binjakët

Përparimi në karrierë ka të ngjarë të vijë në një moment më të vonë. Mendoni për pranimin e një oferte ndihme. Ju do të merrni ende një pjesë të meritave kur kjo detyrë të përfundojë me sukses.

Gaforrja

Ju duhet një objektiv për të punuar, në mënyrë që të ndjeni se po përfitoni më shumë nga jeta. Pasi të keni vendosur se çfarë doni të bëni dhe çfarë rruge të ndiqni që është e përshtatshme për ju, gjithçka që duhet të bëni është të hidhni hapin e parë drejt realizimit të ëndrrës suaj.

Luani

Nuk ka asgjë që do t`ju kënaqë më shumë sesa të jeni në shoqërinë e një personi të veçantë. Ndoshta do të keni shumë ftesa. Po ju doni t`ia kushtoni kohën vetëm atij që doni ju.

Virgjëresha

Kërkimi juaj për përsosmëri ka filluar t’ju lodhë. Ju vazhdoni të shihni të meta aty ku s`ka. Nuk do t’ju bëjë mirë të vazhdoni të vendosni standarde jashtëzakonisht të larta. Mund t’ju duhet të ndryshoni pikëpamjen tuaj për të përmbushur afatet.

Peshorja

Është një kohë e mirë për t’i bërë të ditur shefit tuaj ose një eprori pune se jeni gati për më shumë përgjegjësi. Mos hezitoni të keni një qasje të drejtpërdrejtë. Do t’u bëjë përshtypje kur t`ju shohin se jeni më këmbëngulës. Jeni beqar? Një takim romantik është në pritje për këtë mbrëmje.

Akrepi

Një partner është i interesuar për atë që po ndodh në jetën tuaj. Ata duan të ndihmojnë në fushat që po ju shkaktojnë zhgënjim. Ata janë vërtet të shqetësuar për shëndetin tuaj. Mos harroni! Një problem i përbashkët, është një problem i përgjysmuar.

Shigjetari

Ekziston një punë që duhet të bëni, e cila tashmë nuk duhet të jetë e mundur. Ju e keni injoruar qëllimisht këtë, por nuk mund ta shtyni më. Sa më shpejt të vazhdoni me këtë dhe ta përfundoni, aq më mirë.

Bricjapi

Fillimi i një projekti të vështirë do të fitojë respektin e kolegëve dhe miqve tuaj. Kjo gjithashtu do të bëjë që ata të kërkojnë nga ju për udhëheqje kur mungesa e punës në grup kërcënon të prishë një projekt të rëndësishëm.

Ujori

Kujdes nga tregtarët mashtrues nëse jeni duke blerë një pajisje shtëpiake ose automjet të ri. Nëse jeni duke shitur një artikull dhe dikush insiston t’ju paguajë me para në dorë, hidhini një sy nga afër çdo kartëmonedhe me prerje të lartë që ju ofrojnë.

Peshqit

Nëse merrni një vendim në bazë të emocionit, mund të zhgënjeheni. Mendimi kreativ do të shpërblehet, por vetëm nëse jeni në gjendje të bëni një vlerësim real të rreziqeve të mundshme. Marrja e angazhimeve të reja do të sjellë të ardhura shtesë.

LEXO EDHE:

Back to top button