Hyn ilegalisht nga Serbia, ndalohen dy serbë

Një automjet me targa të huaja është ndaluar afër vijës kufitare të Republikës së Kosovës nga Serbia, në të cilën gjendeshin dy shtetas të Serbisë, të cilët dyshohet të kenë kryer veprën e lart-cekur.

Një automjet me targa të huaja është ndaluar afër vijës kufitare të Republikës së Kosovës nga Serbia, në të cilën gjendeshin dy shtetas të Serbisë, të cilët dyshohet të kenë kryer veprën e lart-cekur.

Ata janë ndaluar mbrëmë në Berberishtë të Leposaviçit, lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Kosovapress/

LEXO EDHE:

Back to top button